Wydajny i poręczny ultrabook dla biznesu

Zdecydowanie każdy sprzęt, który kupujemy powinien charakteryzować się jak największą wydajnością przy zachowaniu możliwie jak najmniejszych rozmiarów. W przypadku ultrabooka jakim jest Lenovo ThinkPad L14, będący kontynuacją udanej serii ThinkPad L490 mowa o niebywałej lekkości oraz poręczności, bowiem waga to zaledwie około 1,38 kg w połączeniu z kompaktowymi wymiarami obudowy. Taki stan rzeczy w połączeniu z wykorzystaniem najnowszych technologii, w tym świetnej, 14 calowej matrycy sprawia, że warto zainteresować się dokładniej tym laptopem.

Specyfikacja o wielkiej mocy

Jeśli jesteś osobą zapracowaną, która często musi swoją pracę wykonywać zdalnie, czy potrzebuje mieć dostęp do ważnych blików i systemów przez cały czas to z pewnością docenisz zalety laptopa Lenovo ThinkPad L14Biznesowy notebook najczęściej kojarzy się ze sprzętem bardzo mobilnym, który możemy zabrać w każde miejsce, a już rzadziej mówi się na przykład o wysokiej wydajności. Tymczasem ultrabook Lenovo ThinkPad L14 cechuje się takimi parametrami jak:

  • niskonapięciowym, niesamowicie wydajnym procesorem Intel Core 10. generacji – Intel Comet Lake,
  • 14 calową, matową matrycą IPS o rozdzielczości Full HD i jasności od 250 do 300 nitów,
  • dużą, bo maksymalnie aż 16 GB pamięcią RAM DDR4,
  • szybkim dyskiem SSD na złączu M.2 PCIe NVMe o pojemności do 1 TB,
  • pojemną, 46 Wh baterią ze wsparciem dla technologii szybkiego ładowania, która ma pozwolić na nawet 14 godzin pracy,
  • wykorzystaniem takich rozwiązań istotnych dla bezpieczeństwa jak czytnik linii papilarnych, mechaniczna przesłona kamery – ThinkShutter, czy też specjalny moduł dTPM 2.0.

Laptop idealny dla Twojego biznesu

Jeśli jesteś osobą zapracowaną, która często musi swoją pracę wykonywać zdalnie, czy potrzebuje mieć dostęp do ważnych blików i systemów przez cały czas to z pewnością docenisz zalety laptopa Lenovo ThinkPad L14 (więcej: www.instytut-it.pl). Ten poręczny i niesamowicie wydajny sprzęt będzie Twoją prawą ręką w ważnych zadaniach biznesowych. Jego nienachalna, stonowana, iście biznesowa stylistyka może urzec każdego.

Business obraz autor yanalya - www.freepik.com