Wspaniały laptop w rozsądnej cenie – HP 255 G7

W dzisiejszych czasach, kiedy Internet jest wręcz zapchany przez grafiki w wielkich rozmiarach oraz filmy w świetnej jakości nawet do przeglądania internetu nie wystarczy zintegrowana grafika i budżetowy procesor. Jeśli zależy nam na wysokiej jakości komputerze, który będzie mobilny i dodatkowo z łatwością sprosta wszelkim trudom pracy dnia codziennego, to z pewnością warto zastanowić się nad propozycją, jaką jest HP 255 G7. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na jego temat, to koniecznie zapoznaj się z dalszą częścią tego artykułu.

Specyfikacja i zalety laptopa HP 255 G7

W dzisiejszych czasach, kiedy Internet jest wręcz zapchany przez grafiki w wielkich rozmiarach oraz filmy w świetnej jakości nawet do przeglądania internetu nie wystarczy zintegrowana grafika i budżetowy procesorNajważniejszą kwestią, którą należy kierować się przy wybieraniu każdego sprzętu elektronicznego jest jego specyfikacja – od niej to bowiem zależy fakt, czy dane urządzenie sprosta naszym wymaganiom. Jeśli chodzi o laptopa HP 255 G7, to może on pochwalić się takimi zaletami jak:

  • zastosowaniem nowoczesnego,procesora AMD Ryzen 5 2500u z 4 rdzeniami i 8 wątkami, taktowanymi nawet do 3,6 GHz,
  • wykorzystaniem dużej, 15,6″ matrycy Full HD,
  • aż 16 GM pamięci RAM, dzięki czemu możliwa jest praca wielu programów jednocześnie,
  • pojemnym, bo aż 256 GB dyskiem SSD, którego niesamowita szybkość ułatwi pracę na komputerze,
  • zintegrowaną kartą graficzną AMD Radeon Vega 8, która pozwoli nawet na komfortową rozgrywkę w popularne gry MOBA,
  • oryginalnym systemem Windows 10 pro,
  • wspaniałym designem i świetnymi warunkami gwarancyjnymi.

Czy warto wybrać laptopa HP 255 G7?

Oczywiście ostateczny wybór laptopa powinien zależeć od tego, jak wysokie mamy wobec niego wymagania i jaka jest specyfika naszej pracy. W każdym razie model, jakim jest HP 255 G7 z pewnością poradzi sobie w zastosowaniach biurowych, jak i biznesowych, a zatem jest sprzętem dość wszechstronnym. Dołącz do grona zadowolonych posiadaczy tego sprzętu, których liczne pozytywne opinie z łatwością znajdziesz w Internecie.

 

Obraz z store.hp.com