ThinkPad z ogromną mocą

Zazwyczaj seria ThinkPad kojarzy nam się z prostymi laptopami biznesowymi, które świetnie sprawdzają się przy standardowych pracowniczych zadaniach. To przede wszystkim sprzęt, który nie zawiedzie nas przy wykonywaniu pracy, jednak rzadko kiedy myślimy o nim jak komputerze, który osiąga więcej niż laptopy z wyższej półki. To po prostu sprzęt optymalny. Lenovo, producent ThinkPadów, słynie jednak z przełamywania stereotypów. Produkuje bowiem także takie ThinkPady, które odznaczają się mocą obliczeniową i wydajnością. Tym samym otwiera ramy serii, tak że osoby, które do tej pory musiały korzystać z bardziej specjalistycznego sprzętu mogą do swojej pracy wykorzystywać ThinkPady. Przykładem takiego mocnego ThinkPada jest model Lenovo ThinkPad P43s. Ta mobilna stacja robocza jest w stanie obsługiwać bardzo wymagające projekty. 

Specyfikacja techniczna to mocna strona

Pod względem specyfikacji technicznej, Lenovo ThinkPad P43s może nie mieć sobie równychPod względem specyfikacji technicznej, Lenovo ThinkPad P43s może nie mieć sobie równych. Sprzęt świetnie radzi sobie z ogromnym obciążeniem właśnie dzięki umiejętnie dobranym podzespołom. Procesor Intel Core i7 z vPro jest dobrym wstępem do przedstawienia pozostałych podzespołów. Tak dobry procesor potrafi wykorzystać ich potencjał. Pamięć RAM w tym modelu potrafi osiągnąć nawet 48 GB (w zależności od wybranej wersji). Karta graficzna wykorzystana w tym sprzęcie to NVIDIA Quadro P520, 2 GB. Pamięć masowa obsłuży nawet do 2 TB danych.

Proste rozwiązania

Lenovo ThinkPad P43s to także prosta bryła, która jest bardzo użyteczna w codziennym użytkowaniu (http://hardware-center.pl/laptop-o-dobrych-parametrach/). Dobrze rozlokowana klawiatura oraz gładzik pomagają w szybkim osiąganiu celów. Producent daje do wyboru użytkownikowi jeden spośród kilku wyświetlaczy. W jednej z wersji użytkownik może nawet wykorzystywać do swojej pracy ekran dotykowy! To prawdziwa rewolucja zarówno na rynku samym w sobie jak i w rodzinie ThinkPadów. 

Coffee obraz autorstwa senivpetro - www.freepik.com