Solidny i niedrogi laptop Lenovo do pracy

Nowy laptop marki Lenovo nie musi dużo kosztować. By niższym kosztem wyposażyć biuro, wystarczy wybrać jeden z modeli ekonomicznych tej marki. Do tej grupy należy laptop V155-15API. Jego atuty to i przystępna cena, i dobra marka. To sprzęt z 15-calowym ekranem, czyli taki, jakiego najczęściej szuka się do biura. Z różnych powodów budzi spore zainteresowanie.

Najważniejsze cechy laptopa V155-15API

Nowy laptop marki Lenovo nie musi dużo kosztowaćDo kluczowych atutów trzeba dodać dobrą wydajność sprzętu. Jego zadaniem jest sprostać typowym w pracy biurowej zadaniom i z tym radzi sobie dobrze. Wydajność laptopa Lenovo V155-15API pozwala na sprawną, bezproblemową pracę (www.helper-it.pl). Spora ilość portów to także cecha, jaką docenia się, kiedy laptop ma służyć do pracy. Jak przystało na sprzęt klasy biznesowej, zadbano o bezpieczeństwo danych. Inne istotne informacje, które zainteresują potencjalnego nabywcę sprzętu, to:

  • procesor, grafika AMD,
  • pojemny dysk twardy,
  • opcjonalnie dysk SSD,
  • fizyczna osłona kamery,
  • do Windows 10 Pro.

Czego można oczekiwać od Lenovo V155?

Laptop V155-15API ma solidną obudowę. Można więc oczekiwać, że dłuższy czas pozostanie w idealnym stanie. Ma nowoczesny, elegancki wygląd. Pod tym względem, tak samo, jak pod względem wydajności, jest to sprzęt na dobrym poziomie. Nawet jeśli praca jest wielozadaniowa, to Lenovo V155-15API radzi sobie doskonale. Notebook umożliwia komfortową pracę. Zadbano o to zarówno przy projektowaniu ekranu, jak i klawiatury. Ekran jest antyodblaskowy i można wybrać rozdzielczość Full HD. Klawiatura ma blok numeryczny. Wygodnie się z niej korzysta.

Sprzęt ten oferuje wszystko to, co w pracy biurowej jest najważniejsze. Jest niezawodny i wydajny. Dobrze chroni dane. Praca na nim jest wygodna. To wszystko zapewnia sprzęt, który nie kosztuje wiele. Zaletą tego budżetowego laptopa Lenovo jest też jego elegancki wygląd.

 

Obraz z lenovo.com