Niezawodny komputer dla aktywnych

Coraz więcej osób pracuje w sposób mniej konwencjonalny, realizując swoje zadania zdalnie, zamiast w wyznaczonej siedzibie pracodawcy. Takie osoby mogą pracować wszędzie tam gdzie chcą, dlatego powinny zainwestować w komputer, który można łatwo przenieść i nie zabierze zbyt wiele miejsca. Takim sprzętem jest bez wątpienia seria laptopów Lenovo ThinkPad.

Niezawodny sprzęt w przystępnej cenie

Coraz więcej osób pracuje w sposób mniej konwencjonalny, realizując swoje zadania zdalnie, zamiast w wyznaczonej siedzibie pracodawcy

Autor zdjęcia: lenovo.com

Użytkownicy poszukujący dobrej jakości laptopa biznesowego, mogą się zainteresować modelem Lenovo ThinkPad T490 (http://www.merlinelektronika.pl/laptop-lenovo-thinkpad-t490/), którego cena jest niezwykle atrakcyjna. Do najważniejszych zalet produktu można zaliczyć:

  • wysokiej klasy matrycę,
  • wydajny procesor,
  • lekką i smukłą obudowę.

Model ten zaopatrzony jest w matrycę o rozdzielczości 14 cali, dzięki czemu realizowanie codziennych zadań jest na nim znacznie prostsze. Osoby zainteresowane zakupem tego modelu, mogą wybrać zwykły, matowy ekran w wersji FullHD, lub też dotykowy wariant. Ta druga opcja będzie szczególnie przydatna dla użytkowników, którzy cenią sobie połączenie laptopa oraz tabletu w jednym urządzeniu. Model ten, podobnie jak pozostałe laptopy z tej serii, jest niezwykle lekki i smukły, dzięki czemu będzie idealnym wyborem dla osób, które dużo podróżują.

Gdzie kupić sprzęt?

Nawet nowy komputer, taki jak Lenovo ThinkPad T490, można kupić w okazyjnej cenie. Istnieje wiele sposobów na zaoszczędzenie dużej sumy pieniędzy, jedna z nich są sezonowe wyprzedaże. W grudniu, w okresie przedświątecznym, wiele sklepów z elektroniką przecenia większość swoich produktów o kwotę podatku VAT, czyli prawie 1/4 ceny! Jeżeli jednak nie chcemy czekać z zakupem sprzętu przez cały rok, możemy skorzystać z oferty outletu komputerowego. Jest to specjalny rodzaj sklepu, w którym dostępne są wyłącznie przecenione laptopy, oferta dostępna jest stacjonarnie, jak również online.