Lenovo ThinkPad P71

Lenovo ThinkPad P71 to ładna obudowa, 17,3 cala ekranu, matowa matryca, system operacyjny Windows 10, procesor Intel Xeon E3-1535M, dwa razy 512 giga na dysku SSD, 16 giga pamięci ram, napęd DVD RW, jeden port HDMI, cztery porty USB, podświetlana klawiatura, kamera internetowa i pojemna bateria. Ta konkretna maszyna jest idealną opcją dla gracza który to dość często łączy spory telewizor LED z wygiętym ekranem z laptopem za pomocą kabla HDMI, po to by móc ciekawiej grać, oglądać premiery filmowe i filmiki z internetu. Lenovo ThinkPad P71 to też dobry sprzęt jeśli chodzi o pracę na małym rozkładanym stoliku w pociągu lokalnym. W tego typu lokalizacjach część z nas gra, a inna część pracuje. Chodzi tu konkretnie o to, że pół godziny popracujemy w drodze do pracy i pół godziny w drodze powrotnej. No a potem mamy czas dla siebie lub dla bliskich.

Lenovo ThinkPad P71 to ładna obudowa, 17,3 cala ekranu, matowa matryca, system operacyjny Windows 10, procesor Intel Xeon E3-1535M, dwa razy 512 giga na dysku SSD, 16 giga pamięci ram, napęd DVD RW, jeden port HDMI, cztery porty USB, podświetlana klawiatura, kamera internetowa i pojemna bateria

Autor zdjęcia: psref.lenovo.com

Lenovo ThinkPad P71 w tej mocniejszej konfiguracji ma też dobrą matową matrycę w standardzie. Dzięki niej łatwiej jest dostrzec to co dzieje się na ekranie gdy słońce zerka nam przez ramię. Dlatego możemy pracować na tarasie otulonym winoroślami, czyli tam gdzie naturalne oświetlenie znacząco utrudnia pracę. Obecność tej matrycy w laptopie Lenovo ThinkPad P71 oznacza też brak dotykowego ekranu, ale dotykowy ekran nie zawsze ułatwia nam granie i co najistotniejsze w przypadku pracowanie możemy dotknąć ekran i wyłączyć przypadkowo jakiś program.

Lenovo ThinkPad P71 jest też opcją znacznie wygodniejszą od standardowego komputera stacjonarnego. Mowa tu głównie o tym, że jest lżejszy i zużywa znacznie mniej energii elektrycznej. Dlatego Lenovo ThinkPad P71 jest bardzo dobrą opcją dla graczy którzy grają całymi godzinami. Model ten ma też ekskluzywnie wyglądającą podświetlaną klawiaturę która spodoba się kobietom. Spodoba im się też i to, że reszta upiększających detali obudowy jest wykonana w bardzo dobry sposób i dlatego zakupią ten laptop.