Lenovo ThinkPad P52s – popularna opcja

Lenovo ThinkPad P52s to urodziwa obudowa, 15,6 cala ekranu, system operacyjny Windows 10, wbudowany mikrofon, czterordzeniowy procesor Core i7 ósmej generacji, 8 giga pamięci ram, czytnik kart pamięci, 256 giga na dysku SSD, jeden port HDMI, matowa matryca, czytnik linii papilarnych, cztery porty USB, pojemna bateria i niska masa własna. Jednym słowem jest to popularna i bardzo dobra dla typowego gracza opcja, którą to da się połączyć ze sporym wygiętym telewizorem LED, po to by móc ciekawiej grać i oglądać premiery filmowe. Lenovo ThinkPad P52s to też rewelacyjna maszyna jeśli chodzi o pracę na małym rozkładanym stoliku w pociągu lokalnym. W ten sposób pracuje bardzo wiele osób, no bo przepracowane pół godziny w drodze do pracy i w drodze powrotnej oznacza wieczór dłuższy o blisko godzinę.

Lenovo ThinkPad P52s w tej popularnej konfiguracji to też bardzo dobra matowa matryca w standardzie, dzięki niej bardzo dobrze widać to co dzieje się na ekranie w miejscu obficie nasłonecznionym

Autor zdjęcia: psref.lenovo.com

Lenovo ThinkPad P52s w tej popularnej konfiguracji to też bardzo dobra matowa matryca w standardzie, dzięki niej bardzo dobrze widać to co dzieje się na ekranie w miejscu obficie nasłonecznionym. Dlatego na Lenovo ThinkPad P52s można pracować w miejscach takich jak ławka pod drzewem owocowym we własnym ogrodzie, bo w tego typu miejscach jest ciekawiej. Rzecz jasna model ten w tej konfiguracji nie ma dotykowego ekranu. Lecz ekran ten nie dla każdego jest ułatwieniem, bo wystarczy przypadkowo dotknąć jego róg, by wyłączyć jakiś istotny program.

Lenovo ThinkPad P52s w typowej opcji jest też bardzo dobrą alternatywą dla standardowego komputera stacjonarnego. Chodzi tu głównie o to, że Lenovo ThinkPad P52s jest mniejszy i zużywa znacznie mniej energii elektrycznej (więcej). Dlatego typowy gracz może grać na tym sprzęcie całymi godzinami. Istotnym jest też i to, że model ten ma czytnik linii papilarnych, który to wraz z kodem PIN systemu Windows 10 doskonale zabezpiecza cenne pliki i dane. Laptop ten to też ekskluzywnie wyglądająca podświetlana klawiatura, która jest ładna i pełni istotną funkcję.