Lenovo ThinkPad P14s – nowoczesny notebook z masą udogodnień

Podjęcie decyzji o zakupie danego modelu biznesowego laptopa nigdy nie powinno być przypadkowe. Do tego tematu należy podejść z rozwagą mając na uwadze modele w korzystnym stosunku jakości do ceny. Lenovo ThinkPad P14s to urządzenie, które spełnia taką definicję dając w ręce użytkownika komplet podzespołów z segmentu premium, certyfikowaną obudowę oraz żywotną, niezbędną w podróży baterię.

Lenovo ThinkPad P14s – laptop gotowy do konkurowania z komputerem osobistym

Cena Lenovo ThinkPad P14s stoi na dość umiarkowanym poziomieCzęsto ulegamy wrażeniu, że komputer osobisty w mobilnym świecie nie ma sobie równych. Lenovo ThinkPad P14s jest jednak urządzeniem, które udowadnia coś zgoła innego. Stacja robocza oferuje mnóstwo korzystnych udogodnień polepszających nasz komfort pracy oraz doświadczenie płynące z użytkowania poza biurem czy domem.

W trakcie zakupu do wyboru mamy:

  • 4-rdzeniowy procesor marki Intel (8-wątkowy) z 8 MB cache (i5 lub i7 z linii Comet Lake) ze zintegrowaną grafiką UHD Graphics,
  • pamięć operacyjną w ilości 8, 16 lub 32 GB DDR4 o taktowaniu 3200 MHz,
  • w standardzie dedykowaną grafikę NVIDIA Quadro P520 (2 GB GDDR5),
  • dysk twardy o pojemności maks. 2 TB (opcjonalnie z Intel Optane w wersji 512 GB),
  • matrycę IPS w rozdzielczości FHD o jasności 250/300/400 nitów lub UHD z Dolby Vision HDR o jasności 500 nitów (obie z opcją dotyku).

W standardzie znajdują się porty: 1x Thunderbolt 3, 1x USB-C, 2x USB 3.2, 1x HDMI 1.4b, 1x czytnik kart microSD, wejście słuchawkowe/mikrofonowe, 1x RJ-45 oraz gniazdo linki zabezpieczającej. Otrzymujemy baterię 50Wh, kamerkę 720P, 2 głośniki w systemie Dolby Audio oraz moduł TPM 2.0. Klawiatura jest odporna na zalania, a kamerka posiada fizyczną zasłonkę ThinkShutter.

Cena Lenovo ThinkPad P14s stoi na dość umiarkowanym poziomie. Laptopa w swoje ręce dostaniemy już za kwotę 7500 zł.

Biznes zdjęcie utworzone przez freepik - pl.freepik.com