Lenovo ThinkPad E15 Gen 3 – następna generacja mocy

Lenovo zaprezentowało ThinkPad E15 trzeciej generacji, który według firmy jest najpotężniejszym 15,6-calowym laptopem biznesowym z serii ThinkPad E. Nowy model jest wyposażony w procesor AMD Ryzen i kartę graficzną AMD Vega

Lenovo ThinkPad E15 Gen 3 – łączność i komponenty

Lenovo zaprezentowało ThinkPad E15 trzeciej generacji, który według firmy jest najpotężniejszym 15,6-calowym laptopem biznesowym z serii ThinkPad ELenovo ThinkPad E15 Gen 3 ma wiele różnych portów, z których można korzystać (http://notebooki.biz.pl/lenovo-thinkpad-e15-gen-3-idealny-laptop-dla-zapracowanych-profesjonalistow/). Po lewej stronie urządzenia znajduje się port Ethernet, port HDMI, port USB Type-C do ładowania oraz dwa porty USB 3.1. Po prawej stronie znajduje się gniazdo blokady Kensington, port wejścia zasilania/ładowania, kolejny port USB 3.1 Typu-A oraz gniazdo słuchawkowe. Oprócz tych fizycznych opcji połączeń po obu stronach Lenovo ThinkPad E15 Gen 3 użytkownicy mogą również korzystać z technologii Bluetooth 5 lub łączności bezprzewodowej Intel Wi-Fi 6 (2×2 AX201) 802.11ax.

Lenovo ThinkPad E15 Gen 3 to laptop z wyświetlaczem o przekątnej 15,6 cala. Jest napędzany przez procesor AMD Ryzen i wyposażony w maks. 24 GB pamięci RAM. Lenovo ThinkPad E15 Gen 3 posiada dysk SSD o pojemności do 2 TB. Za grafikę odpowiada układ AMD Radeon Vega.

Opcje łączności obejmują Wi-Fi 802.11 b/g/n, Bluetooth i port USB Typu-C po lewej stronie, natomiast po prawej stronie znajduje się port HDMI 2.0b, dwa gniazda USB 3 Book 9 Pro (1 x Always On), jedno gniazdo combo audio i czytnik kart SD. Jeśli chodzi o wymiary, urządzenie mierzy 365 mm szerokości, 240 mm głębokości i 19 mm wysokości, a waży 1,7 kg wraz z baterią.

Lenovo ThinkPad E15 Gen 3 – zadbaj o bezpieczeństwo swoich danych

Lenovo ThinkPad E15 Gen 3 jest wyposażony w wiele funkcji zabezpieczeń, które dbają o bezpieczeństwo Twoich danych. Dzięki zintegrowanemu czytnikowi linii papilarnych możesz szybko i łatwo zalogować się do komputera bez konieczności pamiętania skomplikowanych haseł. Wbudowane oprogramowanie do rozpoznawania twarzy zapewnia dodatkową warstwę bezpieczeństwa, gwarantując, że tylko autoryzowani użytkownicy mogą uzyskać dostęp do danych.