Lenovo ThinkBook 15

Lenovo ThinkBook 15 G3 ACL jest produktem doskonałym dla każdego. Sprawdzi się zarówno w przypadku osób często grających w gry komputerowe, grafików realizujących zlecenia, projektantów wizualizujących kolejne wizje, czy też osób pracujących w biurach, które potrzebują laptopa do prowadzenia trudnych obliczeń. Jeżeli chodzi o najważniejsze parametry laptopa warto wspomnieć o 6-rdzeniowej jednostce centralnej z rodziny procesorów AMD Ryzen 5. Kolejnym istotnym i godnym uwagi elementem jest zintegrowana karta graficzna AMD Radeon, dzięki której obraz widoczny na ekranie laptopa Lenovo ThinkBook 15 G3 ACL jest bardzo dobrej jakości. Produkt zapewnia żywe kolory pełne kontrastów, głębię ostrości i wyrazistości, a także odpowiednią jasność.

Prosty w obsłudze

Lenovo ThinkBook 15 G3 ACL jest produktem doskonałym dla każdegoProdukt, który jest opisywany jest bardzo odpornym laptopem, który przeszedł wiele testów jakości z pozytywnym wynikiem. Dzięki sprawdzeniu laptopa Lenovo ThinkBook 15 G3 ACL pod każdym kątem można z pełną odpowiedzialnością ocenić go jako urządzenie najwyższej klasy, co więcej – dostępne w bardzo dobrej cenie. Jeśli chodzi o przykłady, laptop jest odporny na zalanie, przemrożenie, upał, czy też zasypanie piaskiem. Warto wspomnieć także o klawiaturze wysokiej jakości, która jest podświetlana, co znacznie ułatwia jej użytkowanie.

Komunikacja bezprzewodowa na najwyższym poziomie

Warto dodać, iż laptop Lenovo ThinkBook 15 G3 ACL ma wbudowany moduł Bluetooth oraz WiFi. Opisywany notebook ma kolor szary, a jego obudowa jest smukła i cienka, co zapewnia atrakcyjny wygląd. Warto wspomnieć, iż dużą zaletą jest niezbyt duża waga – laptop Lenovo ThinkBook 15 G3 ACL waży około 1,7 kilograma, dlatego też zabranie go ze sobą na przykład na wyjazd służbowy nie jest zbyt dużym problemem. Laptop ma fabrycznie wgrany system, dlatego też użytkownik nie musi niczym się przejmować.