Lenovo – Klasyczna marka laptopów

Lenovo może pochwalić się sporymi osiągnięciami w dziedzinie technologii oraz ciągłym rozwojem w tym zakresie. Powoduje to, iż na rynek trafiają coraz to nowe serie i modele sygnowane tą marką oraz przedstawiające sobą wysoki poziomi jakości. Czy to produkty z niższej półki cenowej, czy z wyższej prezentują sobą jak najlepszą, jak na swoje możliwości, ofertę. Mimo klasycznego podejścia do rozwoju, produkty Lenovo – zwłaszcza z serii ThinkPad – charakteryzują się oryginalnym wyglądem i nowoczesną stylistyką. Można o nich powiedzieć, że wizualnie zdecydowanie przyciągają wzrok potencjalnego klienta.

Wydajny laptop biznesowy o ograniczonych właściwościach multimedialnych

Lenovo może pochwalić się sporymi osiągnięciami w dziedzinie technologii oraz ciągłym rozwojem w tym zakresie

Autor zdjęcia: psref.lenovo.com

Do jednej z topowych serii Lenovo należy ThinkPad – poszczycić się ona może wprowadzaniem na rynek produktów, co najmniej dobrej jakości oraz właściwości. Jednym z jej nowszych przedstawicieli jest Lenovo ThinkPad T480s, laptop który przedstawia sobą wysoki komfort użytkowania oraz długi czas działania baterii – według zapewnień producenta dochodzi on nawet do 11 godzin. Urządzenie to dedykowane jest przede wszystkim działaniom biznesowym, a zatem jego funkcje multimedialne są ograniczone – co przeradza się w jedną z największych wad tego modelu. Jak za cenę, którą sobą przedstawia funkcje te powinny być bardziej rozbudowane. Z kolei niezmierną korzyścią w tym modelu jest posiadanie wielu opcji zabezpieczających cały system, jak i nasze dane się tam znajdujące.

Lenovo ThinkPad T480s jest laptopem udanym (http://www.merlinelektronika.pl/lenovo-thinkpad-t480s-czyli-lzejszy-brat-modelu-t480/), jednak nie w takim stopniu, w jakim można się było tego spodziewać poprzez przynależność do serii ThinkPad. Jego możliwości biurowe są całkiem spore i radzi sobie z działaniem o dużym zakresie mocy – nie przegrzewając się przy tym. Dodatkowo posiada opcję zakrycia kamerki internetowej specjalną zasuwką. Jednak jego właściwości multimedialne są ograniczone, co biorąc pod uwagę cenę, jest dużym minusem.