Laptopy Lenovo – postaw na biznes

Na rynku mamy obecnie mnóstwo marek oferujących laptopy tworzone głównie z myślą o pracy. Jedną z takich firm jest Lenovo – przedsiębiorstwo informatyczne z Chin. Kiedy więc warto kupić laptopy Lenovo i czy faktycznie są one dobrym rozwiązaniem dla osób pracujących?

Jakość ponad reklamę

Pomimo braku rozbudowanej kampanii reklamowej, laptopy Lenovo cieszą się uznaniem użytkowników

Autor zdjęcia: lenovo.com

Pomimo braku rozbudowanej kampanii reklamowej, laptopy Lenovo cieszą się uznaniem użytkowników. Działa to w myśl zasady, że gdy mamy do czynienia z dobrym sprzętem, to niepotrzebna mu żadna reklama.

Modele Lenovo są przede wszystkim cenione za swoją trwałość i jakość zastosowanych elementów. Usterki zdarzają się niezwykle rzadko: zwykle są to drobiazgi, które dotyczą elementów typowo zużywających się w każdym laptopie (min. Taśma). Z reguły nie ma poważniejszych problemów z laptopami, a jeśli już takowe się przydarzą, to również możemy być spokojni. Serwis Lenovo także posiada bardzo pozytywne opinie, a kontakt z nim – w opinii klientów – jest przyjemny, obsługa stoi na wysokim poziomie.

Nie tylko programy – również gry

Często można usłyszeć, bądź przeczytać w sieci, że laptopy Lenovo są przeznaczone przede wszystkim dla programów firmowych – mniej dla gier. Jednak niekoniecznie jest to prawda.

Faktem jest, że większość modeli jest stworzonych bardziej z myślą o pracy. Również miłośnicy gier mogą znaleźć coś dla siebie – za przykład niech stanowi Lenovo Y50-70. Wydajność tego modelu jest wyższa, a jego specyfikacja bardziej dostosowana pod graczy. Warto również podkreślić, że laptop ten jest dostępny w wielu konfiguracjach – dzięki temu każdy będzie miał okazję znaleźć coś dla siebie.

Firma Lenovo będzie jednak zawsze kojarzyć się przede wszystkim z wielkimi firmami i korporacjami – tam, gdzie potrzebna jest niezawodność, a niekoniecznie wysokiej klasy karta graficzna, czy głęboki dźwięk. Ich wygląd idealnie utożsamia się z tym otoczeniem – są one eleganckie, stylowe, ale jednocześnie też odrobinę nudne.

Laptopy Lenovo są jednak na pewno dobrym wyborem dla osób, które na pierwszym miejscu stawiają wydajność, a sprzętu potrzebują głównie do pracy. Jeśli przeszkody nie stanowi nieciekawa stylistyka – warto rozważyć tę firmę.