Laptop na miarę wielkich potrzeb

W dzisiejszych czasach coraz bardziej jesteśmy skłonni do niezadowalania się zwykłymi komputerami wykorzystywanymi do pracy. Coraz częściej by efektywnie wykonywać swoją pracę potrzebujemy mocnego sprzętu, który nie zawiedzie nas w nieoczekiwanym momencie. Wymagania te sprawiają, że coraz ciężej jest znaleźć komputer, który zadowoli jak największa liczbę ludzi. Zdający sobie z tego sprawę producenci stawiają na rozwiązania pozwalające na osiągnięcie jak największych rezultatów stosunkowo niskim kosztem. Do jednych z producentów doskonale znających uwarunkowania rynkowe należy Lenovo. Udowadniał już nie raz, że jego komputery doskonale trafiają w gusta tych najbardziej wymagających klientów. Po raz kolejny klasę pokazał przy premierze Lenovo ThinkPad P43s. Jest to doskonały sprzęt, który w swojej klasie cenowej nie ma sobie równych. 

Specyfikacja techniczna miażdży konkurencję

Lenovo ThinkPad P43s opiera się na procesorze ósmej generacji Intel Core i7 z vPro

Lenovo ThinkPad P43s opiera się na procesorze ósmej generacji Intel Core i7 z vPro. Dzięki temu wszelkie niedostępne dla innych komputerów operacje są dla niego codziennością. Użytkownik ma do wyboru kilka systemów operacyjnych – zarówno z rodziny Windows jak i Linux. Danie klientom takiej możliwości wyboru należy ocenić jednoznacznie pozytywnie. Każdy ma różne oczekiwania oraz potrzeby, przez co sam może ustalić co będzie dla niego najlepszym rozwiązaniem. Użytkownik pracować będzie na czternastocalowym wyświetlaczu, jednak jego specyfikację także będzie mógł wybrać samodzielnie spośród kilku- jest to świetnym pomysłem, ponieważ nie każdy potrzebuje najwyższej jakości obrazu.

Pamięć RAM może być rozbudowana do 48 GB. Pamięć masowa natomiast pomieści maksymalnie 2TB plików. Bateria jest w stanie umożliwić pracę do maksymalnie ponad 15 godzin. Dzięki temu nie trzeba będzie wszędzie brać ze sobą kabla. Przy takich możliwościach komputer waży mniej niż 1,5 kg. 

 

Obraz z news.lenovo.com