Laptop, który pozwoli zaskoczyć

Przy wyborze laptopa nie warto kierować się tylko i wyłącznie ceną. Wybierając sprzęt najtańszy, trzeba mieć na względzie, że będzie się rezygnowało z wielu udogodnień zapewnianych przez droższe sprzęty. Oczywiście nie można przesadzać też w drugą stronę i kupować sprzętu jak najdroższego- w takim wypadku zazwyczaj nie będziemy korzystać z wszystkich funkcji laptopa. Dobrze jest pójść na rozumny kompromis i wybrać sprzęt nowoczesny, w rozsądnej cenie. Nie tylko korzystanie z niego będzie przyjemne, ale także będzie miało się pewność, że komputer będzie pracował na dobrym poziomie przez kilka następnych lat. Jednym z takich sprzętów bez wątpienia jest komputer HP ProBook x360 435 G7.

Wszechstronny i nowoczesny

HP ProBook x360 435 G7 to komputer, który prezentuje się bardzo dobrze. Jest estetyczny i proporcjonalny. Posiada przekątną ekranu 13,3 cali, co doskonale nadaje się zarówno do rozwiązań biznesowych jak i rozrywki w domu. Na uwagę zasługuje z pewnością dotykowy ekran

HP ProBook x360 435 G7 to komputer, który prezentuje się bardzo dobrze. Jest estetyczny i proporcjonalny. Posiada przekątną ekranu 13,3 cali, co doskonale nadaje się zarówno do rozwiązań biznesowych jak i rozrywki w domu. Na uwagę zasługuje z pewnością dotykowy ekran. Komputer posiada cechy sprzętu hybrydowego, bowiem ekran można obrócić o 360 stopni, co umożliwia korzystanie z niego jak z tabletu.

Producent bardzo przyłożył się do zaprojektowania HP ProBook x360 435 G7. Praca komputera oparta jest na procesorze AMD Ryzen – bardzo mocnym podzespole, który świetnie koordynuje pracę komputera. To dobre rozwiązanie, chociaż nie najpopularniejsze. Widać w tym miejscu, że HP myśli bardzo innowacyjne. HP ProBook x360 435 G7 daje także olbrzymie możliwości w zakresie pamięci RAM. Wynosi ona 8 bądź 16 GB. W każdym wypadku to ogromna przestrzeń, dzięki której użytkownik może prowadzić bardzo zaawansowane procesy na swoim komputerze. Wszystko wspierane jest idealnie dobraną kartą graficzną. Do tego dochodzi atrakcyjna cena, która sprawia że w tym sprzęcie stosunek jakości do ceny jest wyśmienity.

Biznes zdjęcie wayhomestudio - pl.freepik.com