Laptop dla każdego sektora branży IT

Zwykle wydajność zależy od wielu czynników. Czynnikiem, który najczęściej dotyczy wydajności kryje się pod obudową. Aby komputer mógł spełnić wymagania branży IT potrzeba naprawdę mocnego sprzętu. W tym celu warto mieć na uwadze Lenovo ThinkPad P43s dla branży IT (więcej). 

Kiedy zajrzymy pod obudowę  Lenovo ThinkPad P43s znajdziemy tak mnóstwo układówCzym komputer może się pochwalić? Jakie dane techniczne zadowolą najbardziej wymagających koneserów branży IT? Tego dowiesz się w poniższym artykule.

Procesor

Kiedy zajrzymy pod obudowę  Lenovo ThinkPad P43s znajdziemy tak mnóstwo układów. Jednym z nich jest procesor. Podany model Lenovo w swoim standardzie posiada procesor marki Intel Core. To dość standardowy rodzaj procesora. Jednak nie należy przekreślać tego procesora. Siódma generacja pozwala na dość ciekawe osiągi o sporej wydajności. Rodzina Intel Whiskey Lake dodatkowo powiększa energooszczędność procesora. W produkcie finalnym otrzymujemy energooszczędność oraz wydajność w jednym urządzeniu.

Jednak na dwie cechy: energooszczędność oraz wydajność przekładają się inne.

Oszczędzanie energii jest możliwe z pomocą baterii o 50 Wh. Bateria o takiej mocy potrafi wytrzymać kilkanaście godzin na pełnym ładowaniu. Według licznych testów komputer działa bezprzewodowo do 16 godzin.

Wygląd

Określany jest jako klasyczny. Zwykle Lenovo ThinkPad P43s występuje w kolorze czarnym. Jego obudowa jest porównywalna z następcami tej marki. Jednak, co do jakości nikt nie ma zastrzeżeń. Laptop Lenovo ThinkPad P43s  jest naprawdę solidnie wykonany. Z elementów wyróżniających masz do dyspozycji podświetlaną klawiaturę.

Ekran

Tu mamy dowolność wyboru. Pośród 14-calowych ekranów możemy zdecydować się na:

  • matrycę o matowej powierzchni,
  • matrycę z połyskiem,
  • matową matrycę na dotyk.

W 3 propozycjach ekranu przetwarzanie obrazu może odbywać się w różnej jakości od Full HD po WQHD. Każda z matryc została wykonana w technologii IPS.

Background obraz autorstwa senivpetro - www.freepik.com