Kompaktowy i ultralekki laptop „2w1” – Lenovo ThinkPad X12 Detachable

Doskonałą żywotność baterii, spory zapas mocy płynącej z procesorów Intel Tiger Lake oraz bardzo dobry ekran. Wszystko to powoduje, że znajdujący się na tapecie tego artykułu laptop Lenovo ThinkPad X12 Detachable jest urządzeniem kompletnym (http://www.notebooki-notebooki.pl/lenovo-thinkpad-x12-detachable-najwyzszej-klasy-laptop-i-tablet-w-jednym/), który zapewnia doskonałe osiągi podczas codziennego użytkowania.

Wydajny laptop „2w1”, czyli Lenovo ThinkPad X12 Detachable

Doskonałą żywotność baterii, spory zapas mocy płynącej z procesorów Intel Tiger Lake oraz bardzo dobry ekranUrządzenie konwertowalne, czy też „2w1” Lenovo ThinkPad X12 Detachable to połączenie nowoczesnych rozwiązań, które umożliwia mu konkurowanie z czołowymi graczami rynku.

Jednym z głównych rywali, na którego tle hybrydowy ThinkPad X12 prezentuje się bardzo dobrze, jest Microsoft Surface Pro 7. Choć w przypadku produktu Lenovo nie powinniśmy raczej doszukiwać się fajerwerków pod kątem designu, tak w sferze funkcjonalności oraz wydajności urządzenie ma się czym pochwalić.

Wydajność i wygoda

Lenovo ThinkPad X12 Detachable oparty został o najnowsze układy Intel Tiger Lake tworzące 11. Generację procesorów zaprojektowanych o komputerach przenośnych.

Charakteryzujące się dużą efektywnością pracy oraz zmniejszonym poborem energii, są idealnym rozwiązaniem w przypadku urządzeń takich jak omawiany właśnie model.

Długi czas pracy na baterii i funkcje biznesowe

Kolejną zaletą hybrydowej konstrukcji jest zaimplementowanie żywotnej baterii umożliwiającej długi czas wydajnej pracy poza źródłem stałego zasilania.

W połączeniu z niską wagą (1,1 kg), kompaktowymi rozmiarami oraz szeregiem funkcji wpływających na komfort pracy, Lenovo ThinkPad X12 Detachable to prawdziwy synonim najnowszych standardów biznesowego laptopa.

Uniwersalny na każdy dzień

Nowa 12-calowa hybryda od Lenovo oferuje wszelkie niezbędne funkcje, które wykorzystamy do pracy biurowej. Dzięki swojej przenośnej konstrukcji urządzenie przetransportujemy ze sobą w łatwy sposób bez obaw o jej uszkodzenie. Lenovo ThinkPad X12 Detachable doskonale radzi sobie w trudnych warunkach, co potwierdzają certyfikaty MIL-STD-810H.