HP ZBook Studio G7 – tania opcja

Maszyna taka jak HP ZBook Studio G7 w przypadku tańszej opcji to system Windows 10, procesor Core i7 10750H o sześciu rdzeniach, 15,6 cala ekranu, matowa matryca, Bluetooth, 512 GB na dysku SSD, 16 GB pamięci RAM typ DDR4, wzmocniona konstrukcja, czytnik linii papilarnych, wydajna bateria, kamera internetowa, wbudowany mikrofon, trzy porty typu USB, jeden port HDMI i masa wynosząca 1.74 kilograma. Jednym słowem jest to laptop akuratny dla kobiety pracującej, która chce mieć masę dodatków i jednocześnie lekki komputer przenośny. W jego przypadku kluczowe znaczenie ma Bluetooth, bo dzięki niemu można zgrać film lub zdjęcia z telefonu i to bez wyciągania z niego karty pamięci. Ta zaleta nie jest najważniejszą dla mężczyzny, bo mężczyźni celują głównie w lepszy procesor.

Laptop HP ZBook Studio G7 to głównie procesor Core i7 10750H o sześciu rdzeniach.Laptop HP ZBook Studio G7 to głównie procesor Core i7 10750H o sześciu rdzeniach. Rzecz jasna pracujący mężczyzna szuka czegoś o wiele lepszego, ale procesory z tej rodziny ceni się i za szybkość i za żywotność. Często się je też łączy z matowymi matrycami. Tego typu matryca to możliwość pracowania na średnio nasłonecznionym tarasie otulonym winoroślami, czyli tam gdzie promieniowanie słoneczne utrudnia pracę. Właśnie tam jest też ciekawiej ze względu na to, że to nie nudne biuro, w którym zazwyczaj się praacuje.

HP ZBook Studio G7 to też wzmocniona obudowa, w której wnętrzu nie grzechoczą podzespoły elektroniczne. Taka obudowa wytrzyma niezbyt mocne uderzenie o blat typowego biurka. Stylistyka wykonania tej obudowy to też wyjątkowo smaczny wyróżnik. Mowa tu o tej srebrnej ramce wokół ekranu, która dodaje stylu danemu laptopowi. Rzecz jasna tańsze laptopy też mają smaczki tego typu, ale te markowe to o niebo lepsza stylistyka i dlatego właśnie kobiety je wybierają, choć te tańsze są podobnymi, jeśli chodzi o te elektroniczne wnętrzności.

Technologia zdjęcie wayhomestudio - pl.freepik.com