HP ZBook Create G7 – inna interesująca opcja

Maszyna taka jak HP ZBook Create G7 w przypadku innej średniej i nadal interesującej opcji to nadal system operacyjny Windows 10 i procesor Core i7 10750H o sześciu rdzeniach, to też ekran 15,6 cala ekranu i matowa matryca. Pamięć RAM to 16GB typu DDR4, a dysk to 512 GB pojemności, choć to też i trzy porty typu USB i jeden port USB 3.0. Zaletami tej wersji są też czytnik kart pamięci i Bluetooth, oraz czytnik linii papilarnych. Niestety brakuje tu portu HDMI niezbędnego do wyświetlenia prezentacji na sporym telewizorze LED. Dla kobiety pracującej z tego wszystkiego najwięcej będzie znaczyć Bluetooth i masa własna, która nie przekracza dwóch kilogramów, ale mężczyzna pracujący na laptopie w wielu przypadkach zwraca uwagę głównie na procesor, czyli na to, że nie jest to Core i9 o ośmiu rdzeniach.

Maszyna taka jak HP ZBook Create G7 w przypadku innej średniej i nadal interesującej opcji to nadal system operacyjny Windows 10 i procesor Core i7 10750H o sześciu rdzeniach, to też ekran 15,6 cala ekranu i matowa matrycaLaptop taki jak HP ZBook Create G7 to jednak głównie zaleta matowej matrycy, bo w czasach obecnych z laptopem często pracujemy poza biurem, czyli też w tym obfitym promieniowaniu słonecznym, a jeśli nasz laptop ma matrycę błyszczącą to poza biurem nic nie widzimy w ekranie. Dlatego właśnie przydaje się matryca matowa, dzięki której można swobodnie pracować na tarasie otulonym winoroślami, czyli tam gdzie praca jest o wiele bardziej przyjemną. Rzecz jasna taka matryca to też i brak dotykowego ekranu, ale wielu nie docenia tego ekranu, bo może nieco komplikować pracę.

HP ZBook Create G7 to też podświetlana klawiatura otoczona srebrną ramką. Mowa tu o detalach upiększających, które w czasach obecnych znaczą bardzo wiele. Doceniają je głównie kobiety pracujące, które z trzech laptopów o podobnych podzespołach elektronicznych zazwyczaj wybierają ten najładniejszy. Takie podejście kobiet do tej sprawy jest typowe, ale ten konkretny model w tej średniej opcji to też obudowa wzmocniona odporna na to niezbyt mocne uderzenie o blat standardowego biurka.

Zdjęcie utworzone przez wayhomestudio - pl.freepik.com