HP ProBook 440 G8 – jeszcze jedna często wybierana wersja

Kolejny popularny HP ProBook 440 G8 to procesor Core i5 1135G7 o czterech rdzeniach, 14 cali ekranu, matowa matryca, system operacyjny Windows 10, 16 GB pamięci RAM typu DDR4, dysk twardy typu SSD o pojemności 512 GB, wbudowany mikrofon, kamera internetowa, jeden port HDMI, cztery porty typu USB, Bluetooth, wzmocniona konstrukcja, pojemna bateria, czytnik linii papilarnych, niska masa własna i atrakcyjna obudowa. Model ten będzie nawet pasować informatykowi, który zazwyczaj edytuje materiał filmowy nakręcony w jakości 4K. Ten fachowiec posiada już laptop z procesorem Core i9 o ośmiu rdzeniach, który waży grubo ponad trzy kilogramy, ale do pracy mobilnej szuka czegoś znacznie lżejszego z matową matrycą i innymi użytecznymi dodatkami.

http://www.notebooki-notebooki.pl/praca-w-kazdych-warunkach-to-postaw-na-notebooka/Często wybierany HP ProBook 440 G8 (http://www.notebooki-notebooki.pl/praca-w-kazdych-warunkach-to-postaw-na-notebooka/) jest głównie opcją atrakcyjną dla kobiety pracującej, bo to ciekawe połączenie lekkości, kamery internetowej i mikrofonu. Jednym słowem tym sprzętem można robić wideokonferencje i to z niemal dowolnego miejsca. Ta forma kontaktu jest obecnie preferowaną, bo właśnie tak da się wytłumaczyć wyjątkowo wiele współpracownikom. Plusem tego HP jest też markowa matowa matryca, dzięki której można pisać kolejne artykuły i to nawet na nasłonecznionym tarasie otulonym winoroślami, czyli tam gdzie jest znacznie ciekawiej niż w typowym tanio urządzonym biurze.

HP ProBook 440 G8 to także procesor Core i5 1135G7, który uchodzi za opcję wyjątkowo żywotną. Mowa tu dokładnie o tym, że nawet bardzo tani laptop może mieć obecnie ten procesor o czterech rdzeniach, ale ten nie markowy po około roku znacząco zwalnia, a ten Core i5 nawet po czterech latach funkcjonuje tak jak nowy. Wiele znaczą też detale upiększające tego modelu, czyli coś takiego jak srebrna ramka wokół klawiatury podświetlanej na niebiesko. Czegoś w tym stylu szukają kobiety, ale nawet dla nich upiększenie to musi się łączyć z niezawodnością sprzętu.