HP EliteBook 835 G8: czyli notebook konkurujący z PC

Odnalezienie się w świecie biznesu nie jest prostym zadaniem. Każdy doświadczony przedsiębiorca wie, że na co dzień spotykają nas dziesiątki wyzwań i przeszkód, z którymi musimy sobie jak najszybciej poradzić. Chcąc optymalnie wykonywać swoje zadania powinniśmy stawiać na rozwiązania, które zapewnią zarówno bezpieczeństwo, jak i wysoką wydajność. HP EliteBook 835 G8 pozwoli zaoszczędzić czas, a także uniknąć typowych technicznych problemów. Niska awaryjność urządzeń z tej serii i zastosowanie najnowszych podzespołów to główne powody, aby się w nie zaopatrzyć. Przedstawiamy specyfikację i mocne strony przedstawiciela 8 generacji serii EliteBook 835.

HP EliteBook 835 G8 – kolejny przedstawiciel serii

Odnalezienie się w świecie biznesu nie jest prostym zadaniemNotebook HP EliteBook 835 pokazał się dotychczas już w 7 edycjach. Nadszedł czas na ósmą wersję, w której kluczowe jest zaprezentowanie podzespołów na rok 2021. Kupując to urządzenie otrzymujemy następujące podzespoły:

  • procesor: AMD Ryzen 3 PRO 5450U lub Ryzen 5 PRO 5650U lub Ryzen 7 PRO 5850U,
  • karta graficzna: AMD Radeon Vega 5 lub AMD Radeon Vega 7,
  • pamięć RAM: DDR4 od 8 (1 kość) do 64 GB (16 i więcej GB wymaga 2 kości),
  • dysk twardy: 128 GB – 2TB PCIe TLC lub 256 GB PCIe NVME szyfrowany 256 – 512 GB,
  • system operacyjny: Windows 10 Pro 64 bit dla biznesu (Pro).

Ważne jest to jak będziemy łączyć się z urządzeniem. Do Wi-Fi posłuży nam dedykowana karta sieciowa od Intela lub Realteka. Do podłączenia peryferiów posłuży wejście HDMI, porty USB klasy C, wejście na słuchawki i mikrofon.

Pracuj z profesjonalnym oprogramowaniem dostarczonym przez HP

Poza systemem do zastosowań profesjonalnych od Microsoftu, HP EliteBook 835 G8 wyposażony został w autorski pakiet oprogramowania. Będziemy mieli okazję skorzystać z ochrony biosu, asystenta przywracania systemu, modułu TPM 2.0, HP Sure Sense, HP Sure Start, asystenta czyszczenia dysku oraz pakietu do zabezpieczeń.