Dobry laptop w rozsądnej cenie? Fujitsu LifeBook U728

Szukanie dobrego laptopa, który nie kosztuje zbyt wiele może być prawdziwą męczarnią. Biorąc pod uwagę tylko największe i najbardziej znane firmy, klient może mieć prawdziwy mętlik w głowie, co niestety nie wpływa dobrze na przyjemność zakupów sprzętu elektronicznego. Nie da się tego jednak przeskoczyć. W gruncie rzeczy każdy powinien być zadowolony z tego, że ma tak duży wybór, przez co może wybrać coś, co idealnie wpasowuje się w jego oczekiwania. Konsekwencją takiego stanu rynku jest jednak długi czas spędzony na poszukiwaniach. Coś, co może pomóc w poszukiwaniach, to wcześniejsze dobranie sobie kryteriów technicznych, którymi będzie się kierowało przy wyborze sprzętu. Jeżeli ma się wcześniej ustalone pewne założenia techniczne, można spokojnie wybrać komputer w krótszym czasie. Za przykład modelowego komputera, który jest dobry, ale także i tani może posłużyć Fujitsu LifeBook U728. 

Podstawowe informacje

Komputer Fujitsu LifeBook U728 posiada kilka różnych wersji- tak by każdy dostosował ją do własnych potrzeb

Autor zdjęcia: pixabay.com

Fujitsu LifeBook U728 to komputer wykonany z troską o najmniejsze szczegóły. Dzięki temu doskonale nada się dla wszystkich osób, które cenią sobie minimalizm i dobre działanie. Komputer jest lekki i kompaktowy, przez co świetnie nadaje się do transportu. Kiedy użytkownik będzie chciał zabrać go ze sobą, wychodząc z domu na cały dzień, nie będzie musiał obawiać się, że nie znajdzie wtyczki z prądem. Komputer bez ładowania może wytrzymać nawet do 13 godzin pracy na baterii.

Komputer Fujitsu LifeBook U728 posiada kilka różnych wersji- tak by każdy dostosował ją do własnych potrzeb. I tak w zależności od wyboru możemy mieć do czynienia z różnymi rodzajami procesora Intel Core i5 lub Intel Core i7. Jeżeli chodzi o pamięć RAM, także można mieć różne opcje, jednak krańcowa to 32 GB. Miejsce na dysku twardym także bywa różne, lecz największe to ponad 1000GB. Zdecydowanie warto myśleć o zakupie tego komputera, biorąc powyższe pod uwagę.