Dell Precision 15 5520 – mocniejsza opcja

Dell Precision 15 5520 to urodziwa obudowa, 15,6 cala ekranu, czytnik kart pamięci, czterordzeniowy procesor Intel Xeon E3 1050M V6, 16 giga pamięci ram, system operacyjny Windows 10, matowa matryca, 1000 giga na dysku SSD, dotykowy ekran, podświetlana klawiatura, Bluetooth, jeden port HDMI, dwa porty USB, pojemna bateria i niska masa własna. Ten dość drogi model to bardzo ciekawa opcja dla typowego gracza komputerowego, który łączy laptop ze sporym wygiętym telewizorem LED, po to by grać ciekawiej i oglądać najnowsze filmy. Dell Precision 15 5520 to też sprzęt na którym da się pracować na niewielkim rozkładanym stoliku w pociągu lokalnym. Mowa tu o pracy w drodze do pracy i w drodze powrotnej, tego typu wykonywanie pracy może wydłużyć nasz wolny wieczór o godzinę lub trochę więcej. Dlatego bardzo wielu z nas kombinuje w ten sposób.

Dell Precision 15 5520 jest też bardzo ciekawą alternatywą dla typowego komputera stacjonarnego

Autor zdjęcia: dell.com

Mocniejszy Dell Precision 15 5520 to też maszyna która w opcji standardowej (notebooki-sklep.pl) ma bardzo dobrą matową matrycę, dzięki niej łatwiej można dostrzec to co dzieje się na ekranie w miejscu obficie nasłonecznionym. Dlatego na Dell Precision 15 5520 można pracować na ławce pod drzewem owocowym we własnym ogrodzie lub grać w równie urodziwych miejscach. Ten konkretny laptop dodatkowo ma dotykowy ekran, który rzecz jasna ułatwia nam pracę, bo nie musimy poruszać kursorem by kliknąć w ten krzyżyk po to by wyłączyć jakiś program.

Dell Precision 15 5520 jest też bardzo ciekawą alternatywą dla typowego komputera stacjonarnego. Chodzi tu głównie o to, że Dell Precision 15 5520 jest znacznie lżejszy i zużywa niewiele energii elektrycznej. Dlatego typowy gracz może grać na tym konkretnym sprzęcie godzinami. Kluczowe znaczenie ma też i to, że ma ona ekskluzywnie wyglądającą klawiaturę, która w szczególności podoba się kobietom. Istotnym jest też i to, że nie ma czytnika linii papilarnych, ale w czasach obecnych czytnik może być opcją doczepianą na USB.