Dell Precision 15 3540 – Jedna z lepszych stacji roboczych

Poszukujesz wytrzymałego laptopa do pracy. Lekkiego oraz wydajnego. Przeszukujesz setki stron i nie wiesz na co się zdecydować. Pytasz znajomych oni Ci doradzają jednak nadal tego „nie czujesz”.

Dell jest firmą rzetelnąDell jest firmą rzetelną. Jeszcze mi się nie zdarzyło, aby sprzęt tej firmy był awaryjny. Pracuję się dobrze, wygodnie, szybko. Spełnia moje wymagania ten notebook. Pozwól, że Ci trochę o nim opowiem.

To jaki on jest?

Laptop Dell Precision 15 3540 jest wykonany z aluminium. Duży 15calowy, ekran zapewni dobrą pracę nad tekstem ale i również nie zajmuję dużo miejsca. Laptop posiada już wgranych dużo aplikacji. Ponadto o świetności sprzętu i przystosowaniu o pracy świadczą przyznane certyfikaty ISV (Independent Software Vendors).

System operacyjny to nieskomplikowany Windows 10, który idealnie pasuję do potrzeb biznesowych. Jest bardzo intuicyjny. Laptop się nie zawiesza i nie musimy się martwić, że dwuklikiem uruchomimy wiele okien przeglądarki.

Klawiatura laptopa jest mała, bardzo wygodna jeśli chodzi o pisanie, posiada wiele klawiszy funkcyjnych takich jak uruchomienie WI-FI, czy zmianę kontrastu. Touchpad również jest bardzo dobrze przystosowany do pracy. Jest dość „spory” ale to zapewni dobrą kontrolę nad naszymi ruchami. Oczywiście możemy ruchy kursora przystosować do osobistych potrzeb.

Bateria również starcza na bardzo długi czas. Po podłączeniu Laptopa do zasilania bardzo wygodnym wejściem nie trzeba się martwić, że uszkodzimy gniazdo ładowania. Śmiało możemy stwierdzić, że bateria jest bardzo wytrzymała. Spokojnie starczy na czas podróży.

Urządzenie również jest wyposażone w czytnik linii papilarnych, łączność Thunderbolt 3 oraz przednią kamerę IR, która jako pierwsza posiada migawkę. Laptop posiada również czytnik kart inteligentnych oraz 3 porty USB 3.1, port USB-C, HDMI.

Specyfikacje Laptopa:

  • Ekran: 15Cali (38cm) Full HD
  • System operacyjny: Windows 10
  • Dysk: 500GB
  • Procesor: Intel Core i5 4200U, 2 rdzeniowy.
  • Karta graficzna: AMD Radeon HD 8850M
  • RAM: 16GB.
Obraz z kuzniewski.pl