Dell Latitude 7490 – urządzenie klasy premium

Dell Latitude 7490 jest to notebook klasy premium. To wyżej wymienione urządzenie idealnie sprawdza się w biznesie. Ten sprzęt posiada przekątną ekranu wynoszącą 14 cali. Jest bardzo lekki, ma niską wagę, z łatwością można go przenieść w dowolne miejsce. Wykonany jest on z wysokiej jakości komponentów, które chronią go przed uszkodzeniem. Warto wiedzieć, że Dell Latitude 7490 wyposażony jest w opcjonalny procesor, mianowicie w procesor Intel siódmej albo ósmej generacji (w zależności od konkretnego modelu).

Dell Latitude 7490 jest to notebook klasy premium. To wyżej wymienione urządzenie idealnie sprawdza się w biznesie

Autor zdjęcia: dell.com

Urządzenie, jakim jest notebook Dell Latitude 7490 działa na Windowsie 10 Pro, który zapewnia płynną oraz szybką i intuicyjną pracę użytkownikom. Urządzenie posiada również elegancką, jednolitą konstrukcję. Warto wiedzieć, iż Dell Latitude 7490 posiada wykończenie z miękkiej farby. Co jest również ważne, urządzenie posiada opcjonalnie tylną pokrywę z plecionego włókna węglowego, która zapewnia mu wytrzymałość.

Dell Latitude 7490 z funkcją Windows Hello

Dell Latitude 7490 wyposażony jest w nowoczesną funkcję Windows Hello. Wyżej wspomniana opcja umożliwia logowanie bez konieczności wpisywania hasła. Logowanie za pomocą Windows Hello loguje trzykrotnie szybciej użytkownika niż wpisywanie standardowego hasła. Windows Hello umożliwia logowanie za pomocą wbudowanej kamery, wystarczy spojrzeć na nią, uśmiechnąć się albo mrugnąć. Kamera wykrywa twarz. Oprócz tego, urządzenie posiada jeszcze inne parametry:

  • ulepszony panel dotykowy Microsoft Precision,
  • ekran dotykowy Full HD (1920 x 1080),
  • powłoka przeciwodblaskowa zapewnia doskonałą jakość obrazu,
  • bateria może wytrzymać cały dzień,
  • procesor Intel ósmej generacji zapewnia dużą wydajność,
  • urządzenie posiada odpowiednie zabezpieczenia chroniące przed złośliwym oprogramowaniem,
  • dyski SSD PCIe zapewniają optymalną szybkość.