Dell Latitude 7480 – dla najbardziej wymagajacych

Laptop z dużym wyświetlaczem z pewnością jest wygodny w użyciu, ale trudno nazwać go w pełni mobilnym, dlatego coraz więcej użytkowników, zwłaszcza biznesowych, wybiera mniejsze komputery. Jednymi z częściej kupowanych są te 14- calowe, takie jak Dell Latitude 7480, zupełnie nowa jakość na rynku, dzieło znanego amerykańskiego producenta.

Komfort pracy, jakiego dotąd nie było

Laptop z dużym wyświetlaczem z pewnością jest wygodny w użyciu, ale trudno nazwać go w pełni mobilnym, dlatego coraz więcej użytkowników, zwłaszcza biznesowych, wybiera mniejsze komputery

Autor zdjęcia: dell.com

Wśród wielu modeli laptopów biznesowych ten wyróżnia się niemal natychmiast, przede wszystkim swoim wyjątkowym wyglądem, który od razu świadczy o tym, że mamy do czynienia z komputerem z wyższej półki. Obudowę zrobiono z najwyższej jakości tworzywa, zapewniającego doskonałą wytrzymałość, również dzięki zastosowanych wzmocnieniom z włókna węglowego. Wyspowa klawiatura, w którą jest wyposażony Dell Latitude 7480 jest oczywiście podświetlana, a wyświetlany obraz może mieć rozdzielczość Full HD. Oczywiście istnieje możliwość wyboru ekranu dotykowego, dzięki któremu praca stanie się jeszcze wygodniejsza.

Sprosta każdemu oprogramowaniu

Nowe laptopy z serii Dell Latitude 7480 zostały też wyposażone w siódmą generację procesorów firmy Intel (więcej: http://www.notebooki-sklep.pl/dell-latitude-7480-wydajny-laptop-dla-biznesu/), energooszczędnych, ale jednocześnie zapewniających płynną i w pełni stabilną pracą nawet z najbardziej wymagającym oprogramowaniem. W najlepszej wersji są to modele Core i7, wspomagane szybkimi pamięciami DDR4 2133 Mhz. Dane przechowywane są na dyskach tradycyjnych lub SSD i zabezpieczone systemem Dell Data Protection. Jest to skuteczny system szyfrowania, a dodatkowe stosowane zabezpieczenia to np. czytnik linii papilarnych. Waga komputera to zaledwie 1,36 kg, a grubość tylko 17 mm. Można więc nazwać go ultrabookiem, który będzie działał na wbudowanej baterii przez cały dzień. Pracę ułatwi też zainstalowany system operacyjny Windows 10 w wersjach Home lub Pro, a miłośnicy Linuksa chętnie skorzystają z zalet Ubuntu.