Dell Latitude 3490

Dell Latitude 3490 to urodziwa i ciekawa obudowa, 14 cali ekranu, matowa matryca, mocny procesor Core i5 ósmej generacji, czytnik kart pamięci, 32 giga pamięci ram, 512 giga na dysku SSD, Bluetooth, jeden port HDMI, trzy porty typu USB, pojemna bateria, podświetlana klawiatura i niska masa własna. Do tej dość mocnej maszyny ze średniej półki cenowej można podłączyć nowoczesny wygięty telewizor LED, po to by móc inaczej grać, oglądać premiery filmowe oraz filmiki z internetu. Dell Latitude 3490 sprawdzi się też jako opcja do pracy bo da się na nim pracować i to nawet na niewielkim rozkładanym stoliku w pociągu lokalnym. Mowa tu konkretnie o drodze do pracy i o drodze powrotnej. Wtedy dość wielu z nas chce wykonać przynajmniej część pracy, po to by wieczorem mieć więcej czasu dla siebie i dla bliskich. Z tej właśnie przyczyny ten konkretny laptop jest dość lekki.

Dell Latitude 3490 to urodziwa i ciekawa obudowa, 14 cali ekranu, matowa matryca, mocny procesor Core i5 ósmej generacji, czytnik kart pamięci, 32 giga pamięci ram, 512 giga na dysku SSD, Bluetooth, jeden port HDMI, trzy porty typu USB, pojemna bateria, podświetlana klawiatura i niska masa własna

Autor zdjęcia: dell.com

No ale kluczowe znaczenie ma też matowa matryca tego modelu dostępna jako opcja ułatwiająca pracę. Za tą opcję się nie dopłaca i dzięki tej matrycy lepiej widać to co dzieje się na ekranie i to wtedy gdy słońce zerka nam przez ramię. Dlatego na laptopie takim jak Dell Latitude 3490 można robić swoje także na tarasie otulonym winoroślami, czyi tam gdzie dzienne światło często jest przeszkodą. Tego typu plus oznacza też brak dotykowego ekranu w tej konkretnej opcji, ale dla dość wielu z nas dotykowy ekran nie jest opcją niezbędną, bo jego przypadkowe dotknięcie może wyłączyć jakiś program.

Dell Latitude 3490 to też opcja wygodniejsza i znacznie lżejsza od standardowego komputera stacjonarnego. Chodzi tu głównie o to, że ten laptop jest malutki i zużywa niewiele energii elektrycznej. Dell Latitude 3490 jest też opcją urodziwą, która podoba się kobietom biznesu. Mowa tu o ekskluzywnie wyglądającej klawiaturze tego modelu oraz o reszcie upiększających detali obudowy. Detale te są znacznie ciekawszymi od tego co oferuje konkurencja.