Dell Latitude 3189

Dell Latitude 3189 to dotykowy ekran, dobry procesor Pentium N4200 o czterech rdzeniach, błyszcząca matryca, 4 giga pamięci ram, 128 giga na dysku SSD, niska masa własna, czytnik kart pamięci, system operacyjny Windows 10, Bluetooth, jeden port HDMI, dwa porty typu USB, wbudowany mikrofon i pojemna bateria. Dość wielu przyrówna ten konkretny model w nieco droższej konfiguracji do zabawki. No ale laptop ten ma port HDMI, dzięki któremu można go połączyć z nowoczesnym telewizorem LED, po to by móc oglądać w ciekawszy sposób filmy z internetu, a nawet grać w pewne gry. Dell Latitude 3189 to też dobry model dla kobiety, która to dość często kończy prezentację lub artykuł na niewielkim rozkładanym stoliku w pociągu lokalnym. Dokładnie w ten sam sposób pracuje wiele ludzi, po to by więcej zrobić rano i by wieczorem mieć więcej czasu dla siebie oraz dla rodziny.

Dell Latitude 3189 to dotykowy ekran, dobry procesor Pentium N4200 o czterech rdzeniach, błyszcząca matryca, 4 giga pamięci ram, 128 giga na dysku SSD, niska masa własna, czytnik kart pamięci, system operacyjny Windows 10, Bluetooth, jeden port HDMI, dwa porty typu USB, wbudowany mikrofon i pojemna bateria

Autor zdjęcia: dell.com

Kluczową zaletą Dell Latitude 3189 jest dotykowy ekran 11,6 cala (http://www.notebooki-sklep.pl/dell-latitude-3189-funkcjonalny-laptop-edukacyjny/). W przypadku mniejszych maszyn, czyli takich które zazwyczaj mają dołączaną klawiaturę jest on opcją standardową i jeśli chodzi o niższą półkę cenową to jest on zazwyczaj połączony z błyszczącą matrycą. Dlatego na ekranie trudno będzie coś dostrzec wtedy gdy słońce zerka nam przez ramię. Lecz wieczorem tego typu matryca to znaczące ułatwienie. No i nie chodzi tu o pracę, tylko o granie na komputerze w jakieś gry które swoją premierę miały dobre kilka lat temu.

Dell Latitude 3189 to też opcja znacznie wygodniejsza od standardowego komputera stacjonarnego. Chodzi tu głównie o masę i o niskie zapotrzebowanie na energię elektryczną. Dlatego ten konkretny model będzie bardzo dobrym przyjacielem typowej kobiety. Nie tylko dlatego że zmieści się do nieco większej torebki, ale głównie ze względu na wygląd i na bajery takie jak dotykowy ekran. Dla typowej kobiety bajery te są istotne, bo dzięki nim gra i pracuje im się znacznie wygodniej.