Apple iMac Pro Late 2017

Dane

  • Procesor: Intel Xeon 3 GHz z 10 rdzeniami.
  • Pamięć: standard 32 GB; maximum 128 GB.
  • Twardy Dysk 1 TB.
  • Porty: 4 x USB 3.0
  • Karta graficzna: AMD Radeon Pro Vega 56 lub AMD Radeon Pro Vega 64
  • Wyświetlacz: 27″ Retina rozdzielczość 5120 x 2880
  • Typ obudowy: All-in-one.

Opis

Komputer Apple iMac Pro Late 2017 to komputer dla profesjonalistów, ale i też dla wymagających użytkowników

Autor zdjęcia: apple.com

Komputer Apple iMac Pro Late 2017 to komputer dla profesjonalistów, ale i też dla wymagających użytkowników. Przedstawiony model to jednostka w typie All-in-one, co wskazuje na jego uniwersalność. Komputer ten posiada wewnątrz procesor intel Xeon z 10 rdzeniami i taktowaniem 3 GHz co jest z zyskiem dla wymagających graczy i nie tylko. Nie sposób nie wspomnieć o jednostkach pamięci RAM, która w standardowej wersji posiada 32 GB, ale oczywiście można ją rozbudowywać do 128 GB. Zawarty w nim dysk twardy to stabilne 1 TB z możliwością rozbudowy nawet do 4 TB. O prawdziwej sile obliczeniowej może mówić natomiast zadanie karty graficznej AMD Radeon Pro Vega 56 ewentualnie Radeon Pro Vega 64.

Mówiąc o cechach charakterystycznych tego komputera nie sposób nie wspomnieć o jego gigantycznie rozwiniętym wyświetlaczu marki Retina, który posiada 27″ i rozdzielczość 5120 x 2880. Wyrafinowana jednostka monitora to cecha szczególna i element wart swojej ceny. Dodatkowo Apple iMac Pro Late 2017 posiada 4 porty USB typu 3.0 co super-szybko pozwala transmitować dane do niego i z niego.

Podsumowanie

Apple iMac Pro Late 2017 to gigantyczna maszyna jeśli chodzi o osiągi i użytkowanie. Pozwala na niesamowite rzeczy profesjonalistą i zwyczajnie nadaje się do domu jako nasza maszynka do gier. Ogromne możliwości sprzętowe w solidnej oprawie i godna polecenia marka. Czego chcieć więcej od komputera. All-in-one tego typu to przyszłość informatyki.